izmir çiçek

  • (0535) 407 70 77
  • izmirdecicek1@gmail.com

Kutuda Çiçek tasarımları

Kutuda Çiçekler

Capcanlı renkleri, taptaze görüntüleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip çiçekler kutuda buluşarak daha şık ve zarif bir hal alıyor. Kutuda çiçekler son zamanlarda en trend çiçekler arasında yer alır. Her türden çiçeğin buluştuğu, farklı kutu tasarımları ile görenleri büyülemeyi başarıyor. Sevdiklerinize özel günlerinde sevindirerek aynı zamanda özel hissettirmesine sebep olacak bu hediye çok doğru bir seçim olacaktır.

Eşsiz ve nadide çiçekler tasarım kutular ile birleşince tasarım harikası olarak ortaya çıkar. Kalpten dile çiçekten gönüllere bir kapı açılır. Kutu çiçekler ise zarif bir dokunuş ve sevgi göstergesidir. En taze ve canlı birbirinden özel üretilen çiçeklerin harmanlanması ya da tek tip çiçeklerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan manzara karşısında şaşkına düşürebilir. Sevdiklerinize bu anlamlı ve güzel hediyeyi sunmak oldukça kolaydır.

Tasarımlı Kutu Çiçekler

Çiçekler hassas ve narin bitkilerdir, seçeceğiniz çiçek çeşidi sevdiğinize verdiğiniz değeri gösterir. Her türden istediğiniz çiçekler ile kutu çiçekler hazırlanabilir. Tasarı kutuların şıklığı ile bir araya gelen çiçeklerin güzelliğine sevdiklerinizi hayran bırakabilirsiniz. Geçmişten günümüze çiçekler her daim en nadide hediyeler arasında yer almıştır. Kutu üzerine iliştireceğiniz küçük bir not ile söylemek istediklerinizi çiçekler ile iletebilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kişiye verdiğiniz değeri gösteren kutuda çiçekler sevdiğiniz kişiyi mutlu etmenin en kolay yolu.

Tasarımlı kutu çiçekler günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer alır. Önceleri buket çiçekler janjanlı kağıtlar da ya da kese kağıtları ile aranjman yapılırdı. Ancak günümüzde yenilikçilik ve değişen popüler kültürün etkileri ile çiçekler aranjmanları da değişim gösterdi.

Bir Demet Buket Yerine Bir Kutu Çiçekler

Bir araya geldiklerinde olağanüstü bir güzelliğe sahip olan çiçekler artık tasarımlı kutular ile bululşarak daha güzel bir görsel şölen yaratmaktadır. Çiçeğinizi hediye ettikten sonra kutu içeriisnde muhafazası ve saklanması daha kolay bir şekilde sağlanır. Bu şekilde daha korunaklı olarak bulunan çiçekler ömür boyu hatıra niteliğinde saklanabilir.

Tasarımlı kutuda çiçekler özel Premium kutular ile hazırlanarak hediye edeceğiniz kişiyi oldukça mutlu edecektir. Son yıllarda çokça tercih edilen şoklanmış güller, kutu içerisinde evinizin en nadide köşesinde yerini bekliyor. Ahşap, kadife tasarım kutular çiçeklerin tamamlayıcı bir parçası halini alırken zarafet ve şıklığına daha da bir anlam katar.